Collonil Carbon pro spray

Neohodnoceno
 
Tip Efekt lupa
  • 1 z 2
 

Nejnovější vývoj  inspirovaný  karbonovou technologii v oblasti impregnací s extrémně vysokou účinností. 
Revoluční technologie, s níž vstupujeme do nové éry v ošetřování obuvi. Nebyl nikdy na trhu výrobek, který by vydržel déle a chránil lépe. Jedinečně kombinuje ochranu a dokonalou prodyšnost. 

Dostupnost Momentálně nedostupné
319 Kč / ks
Kód produktu 442
Značka Collonil
Kategorie Collonil
Položka byla vyprodána...
 

Tzv. Technologie budoucnosti. V současné době jde o nejlepší výrobek v oblasti impregnace. Karbonová technologie zaručuje delší ochranu, dokonalou prodyšnost a vydrží déle. Není potřeba aplikovat tak často jako jiné výrobky na trhu, tzn. že tuto impregnaci předurčuje k zimnímu období, kdy dochází k mechanickému kontaktu obuvi se sněhem.

Chrání proti hlubokému zašpinění a skvrnám.
Chrání proti pronikání vlhkosti.
Zachovává prodyšnost a plnou funkčnost klimamebrán.
Pravidelná aplikace umožňuje snadné čištění.

Je určen pro všechny druhy materiálů včetně klimamebrán.

Oblečení, obuv, tašky, stany, batohy....

Návod na použití:

 Doporučujeme impregnovat ještě před prvním použitím. Nejdříve impregnovat, poté ošetřovat!
 Před upotřebením dózu  protřepat. Zásadně se musí stříkat na čistý a absolutně suchý povrch ze vzdálenosti min. 30 cm. Nechat důkladně zaschnout ( vzhledem k mřížkové struktuře). Poté je možné aplikovat krém.
 Polymerní řetězce vytvoří na povrchu materiálu prodyšnou síťovou konstrukci s velmi malými mezerkami. Kapky vody neproniknou sítí polymerních řetězců díky svému povrchovému napětí a materiál zůstane suchý. Ošetřující krémy však díky svému speciálnímu složení do struktury materiálu lehce proniknou. Po důkladném zaschnutí hladkou useň přeleštěte a drsnou zdrsněte.
Carbon Pro ochrana se aplikuje v závislost na počasí, materiálu a zatížení t.j. cca po 12-15 použitích ( nošení). Poté je nutné nástřik obnovit ( mezi jednotlivými nástřiky nenechat materiál provlhnout do hloubky - je nutné nástřik opakovat včas).

Hmotnost 1 kg
Výrobce Collonil